Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Program magazynowo - fakturowy współpracujący z komunikatorem typu forum

Zaczęty przez WC-fresher, Sierpień 23, 2015, 09:11:05 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

WC-fresher

Witam,
Mam zlecenie wyszukania i zaadoptowania odpowiedniego programu magazynowo - księgowego współpracującego z komunikatorem internetowym w stylu uproszczonego forum.

Baza danych będzie powiązana jednokierunkowo ze stroną internetową poprzez formularz zgłoszeniowy.
Programu magazynowy pracujący wyłącznie na Linux z otwartym kodem źródłowym korespondujący z programem komunikacyjnym – takie uproszczone forum do komunikacji ze współpracownikami.

Przepływ danych zw strony internetowej gdzie będzie podstrona z formularzem kontaktowym może być tylko w jedną stronę, tzn. ze strony internetowej do bazy danych. Z bazy danych do programu komunikacyjnego musi być w obydwie strony.

Program komunikacyjny ma być w stylu programów obsługujących fora internetowe, pracujący wyłącznie na Linux który będzie połączony z bazą danych w celu umożliwienia stałej komunikacji ze współpracownikami.

Ma to być takie "okrojone" forum gdzie współpracownicy wysyłają wiadomości tekstowe, fotki i filmy do centrali, a centrala im odpisuje. Oczywiście musi być opcja, że centrala może do wszystkich na raz odpisać. Musi być też opcja, że pojedynczy współpracownicy lub zaznaczone grupy mogą między sobą się komunikować ale tylko za zgodą centrali.

Program magazynowy jest wyszukany
http://biznes.linuxiarze.pl/ceres-erp/
http://biznes.linuxiarze.pl/fakturowo-magazynowe/
ale może ktoś z zainteresowanych może polecić jakiś odpowiedniejszy i lepszy program na Linux z otwartym kodem źródłowym.

Wszystkie połączenia podczas komunikacji ze współpracownikami muszą być szyfrowane protokołem vpn sstp z kluczem co najmniej 2048 bit i w najnowszych wersjach algorytmu aes ale to jest do uzgodnienia.

Domyślamy się, że na pewno jest jeszcze kilka szczegółów do wyjaśnienia i do uzgodnienia.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.

Wszystko musi być gotowe najpóźniej do końca września 2015 r.
Pozdrawiam i czekam na oferty
Dariusz

typowyhandlarz

Rozważ program Idea ERP. Po odpowiedniej konfiguracji powinien spełnić Twoje oczekiwania, dodatkowo jest on webowy.

http://www.ideaerp.pl/

Carrie

W sumie jestem nowy w temacie ale słysząłem, że simple.erp jest dobrym programem. W sumie to cały duży produkt, więc nie wiem czy dla Ciebie nie będzie zbyt duży. W nim można dodatkowo ogarniać e-pity, więc ułatwienie dla księgowości, moim zdaniem opcja warta rozważenia

Zobacz najnowsze wiadomości na forum