Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam wszystkich

Zaczęty przez Rodan, Kwiecień 10, 2024, 04:19:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rodan

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Jestem tu nowy i mam nadzieję że uda mi się dzięki temu miejscu i wam dowiedzieć więcej o rodzinie systemów linux na którą obecnie się przestawiłem. :-) Pozdrawiam wszystkich

linux4ever

"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

melis


DarekRP


sovtware

Witam w razie jakichkolwiek pytań słyszymy pomocą

cyber24

Witajcie wszyscy Forumowicze!

Jestem nowym członkiem tego fantastycznego forum i bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do waszej społeczności. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mieli wiele interesujących dyskusji, wymienimy cenne informacje i wspieramy się nawzajem.

Pasjonuję się cyberbezpieczeństwem i pentestami. Mam nadzieję, że będę mógł wnosić wartość do naszych rozmów i być aktywnym uczestnikiem tego forum.

Jeśli macie jakieś wskazówki dla nowicjusza lub chcecie podzielić się czymś ciekawym, proszę, nie wahajcie się podzielić się tym ze mną. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i rady.

Jeszcze raz dziękuję za możliwość dołączenia do waszej społeczności. Nie mogę się doczekać wszystkich fascynujących rozmów, które nas czekają!

Pozdrawiam serdecznie,
[url="//cyber24.eu"]Cyber24.eu[/url]

Zobacz najnowsze wiadomości na forum