Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Czy każde środowisko na mój komp?

Zaczęty przez rass, Styczeń 26, 2024, 07:34:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

rass

Czy na mój komputer można wrzucić każde środowisko? Dell Optiplex 7070, i5-8500 3GHz, 16GB RAM, 1TB SSD, grafika Intel (integra).

linux4ever

Prawie wszystko gdyż gnome i kde są moco zasobożerne i ta integra będzie za słaba no ale niekoniecznie za słaba jeśli jest nowsza zależy z jakiego roku i ile pamięci video.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

PomPom

Z całym szacunkiem, ale kolega wyżej się nie zna.

Każde środowisko będzie śmigać ładnie bez spocenia się sprzętu.
myk byle jak jako tako

sovtware

Ja napiszę w ten sposób wypróbuj sobie każde istniejące środowisko graficzne od tego jest płyta live co masz możliwość zobaczenia systemu zanim go zainstalujesz zobaczysz sam które chodzi szybko które wolniej i sam zdecydujesz jakie będziesz chciał

rass

Spodobało mi się budgie. Czy jest jakaś polecana dystrybucja do tego środowiska czy według uznania? Fedora jest trochę surowa, a Nobara słabo przetłumaczona.

sovtware

Cytat: rass w Styczeń 30, 2024, 11:01:50 PMSpodobało mi się budgie. Czy jest jakaś polecana dystrybucja do tego środowiska czy według uznania? Fedora jest trochę surowa, a Nobara słabo przetłumaczona.

zobacz sobie

https://linuxiarze.pl/distro-solus/

to oni stworzyli pulpit Budgie i dam go rozwijają

jeżeli Tobie o wygląd chodzi itp: to Ubuntu Budgie jest ładnie i konfigurowalne ale wiadomo że maja swoje dodane itp: dlatego takie jest

innych tak by polecić nie znam i nie wiem jak wyglądają

ale zapewne każdy będzie miał swoje zdanie :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum