Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

BunsenLabs Linux Boron

Zaczęty przez sovtware, Styczeń 25, 2024, 06:40:42 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Nowa Dystrybucja na Debianie 12

pulpit openbox

testujcie Kochani

P.S mi coś nie pasuje zajętość ram  ale to może być wina systemu Live na dysku może inaczej się zachowywać

https://www.bunsenlabs.org/

linux4ever

#1
Cytat: sovtware w Styczeń 25, 2024, 06:40:42 PMNowa Dystrybucja na Debianie 12

pulpit openbox

testujcie Kochani

P.S mi coś nie pasuje zajętość ram  ale to może być wina systemu Live na dysku może inaczej się zachowywać

https://www.bunsenlabs.org/

Może zrobisz jej recenzję tak będzie lepiej.

I zajętość ram zależy od jego ilości.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

PomPom

Cytat: linux4ever w Styczeń 25, 2024, 06:52:48 PMI zajętość ram zależy od jego ilości.
Dokładnie to.

Jak uznawałem, że używać openboxa muszę, bo się uduszę, to myślałem o Bunsenlabsie, ale ostatecznie bardziej polubiłem ArchLabs. Bunsen był dla mnie zbyt surowy, gdzie ArchLabs był bardziej używalny i po prostu przyjemny wizualnie. Efekt nie kończył się na statycznym pulpicie, a całe doświadczenie było wizualnie spójne. Teraz widzę, że ludzie z projektu ArchLabs częściowo przeszli do Bunsena.

Z minusów nie mogę nie zauważyć, że ta dystrybucja wychodzi niemal rok po premierze swojej bazy. Czyli jeszcze do niedawna użytkownicy Bunsena mieli soft sprzed 3 lat i starszy.
myk byle jak jako tako

sovtware

Cytat: PomPom w Styczeń 25, 2024, 07:37:37 PM
Cytat: linux4ever w Styczeń 25, 2024, 06:52:48 PMI zajętość ram zależy od jego ilości.
Dokładnie to.

Jak uznawałem, że używać openboxa muszę, bo się uduszę, to myślałem o Bunsenlabsie, ale ostatecznie bardziej polubiłem ArchLabs. Bunsen był dla mnie zbyt surowy, gdzie ArchLabs był bardziej używalny i po prostu przyjemny wizualnie. Efekt nie kończył się na statycznym pulpicie, a całe doświadczenie było wizualnie spójne. Teraz widzę, że ludzie z projektu ArchLabs częściowo przeszli do Bunsena.

ArchLabs jest lepszy i płynniejszy i naprawdę wydaje mi jakby mniej obciążał Pc :) i w dodatku Polski !

PomPom

ArchLabs nie był polski. Nie mylisz przypadkiem z Maboxem? Mabox znowuż mi się nie podobał i nic się nie zmieniło.
myk byle jak jako tako

sovtware

Cytat: PomPom w Styczeń 25, 2024, 08:09:55 PMArchLabs nie był polski. Nie mylisz przypadkiem z Maboxem? Mabox znowuż mi się nie podobał i nic się nie zmieniło.

Przepraszam masz racje moja wpadka :) pomyliłem się tak chodziło mi o Mabox

sovtware

Cytat: linux4ever w Styczeń 25, 2024, 06:52:48 PM
Cytat: sovtware w Styczeń 25, 2024, 06:40:42 PMNowa Dystrybucja na Debianie 12

pulpit openbox

testujcie Kochani

P.S mi coś nie pasuje zajętość ram  ale to może być wina systemu Live na dysku może inaczej się zachowywać

https://www.bunsenlabs.org/

Może zrobisz jej recenzję tak będzie lepiej.

I zajętość ram zależy od jego ilości.




Zobacz najnowsze wiadomości na forum