Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Debian Cinnamon

Zaczęty przez sovtware, Styczeń 04, 2024, 03:20:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Czy ktoś może miał taki problem z Cinnamon że po całej nocy pracy komputera wyłączam go wszystko ok niby monitor się wyłącza lecz pudełko od Pc dalej chodzi i można sobie czekać... Wtedy guzik włączenia/wyłączenia pomaga proszę o jakieś sugestie pozdrawiam

CDeB

Tak. Nie chciały się się "zakończyć" niektóre serwisy. Jak pamiętam CUPS wyłączał się w nieskończoność i coś jeszcze. Na laptopie wentylatory wyły jak szalone, ale monitor działał, stąd po wciśnięciu Esc można było podejrzeć co go bolało.
Bo, jak się okazuje, kolorowy pejzaż utkany z pragnień, który tworzymy w głowie, natychmiastowo może zostać zamazany kleksem rozczarowania.

linux4ever

Cytat: sovtware w Styczeń 04, 2024, 03:20:20 PMCzy ktoś może miał taki problem z Cinnamon że po całej nocy pracy komputera wyłączam go wszystko ok niby monitor się wyłącza lecz pudełko od Pc dalej chodzi i można sobie czekać... Wtedy guzik włączenia/wyłączenia pomaga proszę o jakieś sugestie pozdrawiam
To normalne z tym systemem sam miałem takie same problemy.

"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

Zobacz najnowsze wiadomości na forum