Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

obs-studio

Zaczęty przez sovtware, Grudzień 24, 2023, 09:39:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

dlaczego obs-studio nagrywa mi tak jak widać tutaj ...

https://forum.linuxiarze.pl/index.php/topic,5392.0.html

nie wiem czy tylko u mnie tak widać zamazany obraz czy u Was także zawsze tylko 1 filmik po zainstalowaniu obs-studio mi wyjdzie a później nie

zainstalowałem gnome od nowa i tu niespodzianka wbudowany program do udostępniania pulpitu nagrywa mi wprost idealnie :) i taki programik potrzebuję

próbowałem prawie wiekszosc ustawień obs-studio i nic z tego popatrzcie jak tu filmy mi wychodzą


szkoda ze głosu nie ma program który mi dobrze jeszcze chodzi to tak zwany kazam ale on z roku 2014 i nie jest już rozwijany czy ktoś coś może poradzić ?

pozdrawiam

sovtware

Na Gnome nawet nagrywa mi obs-studio


nie wiem od czego to zależy

linux4ever

Ustawienia wayland i obs studio ja na debianie 12 miałem z tym problem.

Zwłaszcza na gnome nie mogło przechwycić okien programów zaś na X11 chodziło i chodzi bez takich problemów.

Do gnome chyba potrzebujesz programu specjalnie na wayland.

Takie są moje domysły.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

robson75

Cytat: sovtware w Grudzień 24, 2023, 09:39:58 PMszkoda ze głosu nie ma program który mi dobrze jeszcze chodzi to tak zwany kazam ale on z roku 2014 i nie jest już rozwijany czy ktoś coś może poradzić ?
Ja dodawałem ścieżkę dźwiękową do filmu programem Avidemux.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

sovtware

@Linux4ever @robson75 powiedzcie mi czy jest różnica tutaj przynajmniej wszystko widać i jest wyraźne

zapomniałem o tym programie znalazłem szukając u Wujka Google ten filmik robiony na vokosccreenNG


chyba że mi oczy już wysiadają i źle widzę ;)
będę wdzięczny za odpowiedź

linux4ever

Wychodzi wyraźnie gdy youtube przeskaluje na 720p i powyżej inaczej jest nieczytelne.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

sovtware

@linux4ever wiem o tym ale sprawdź sobie w ten sposób włącz sobie filmik i w ustawieniach filmiku ustaw sobie jakość filmiku z automatycznie na jakość HD i cofnij sobie filmik jest i to piękna różnica w obs-studio nagrywa mi max to 750p nie wiem dlaczego i bawiąc się ustawieniami nie widziałem ustawień by to zmienić chyba że nie zauważyłem mam program dobry i działający zostaje przy vokosccreenNG niczego więcej do robienia filmików mi już nie potrzeba jak tylko ładnego i czytelnego obrazu co ten program pokazał że potrafi to robić beż zabaw z ustawieniami pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum