Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z nmap'em

Zaczęty przez grizliiirk, Październik 22, 2023, 08:53:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

grizliiirk

Cześć

Byłem niedawno na szkoleniu CEH i jestem na etapie przygotowania się do egzaminu. W związku z tym, że ichniejsze laby działają tylko przez pewien okres, postanowiłem, że utworzę takie same laby u siebie lokalnie na PC - dopóki mam jeszcze do nich dostęp.

Problemów miałem kilka i niestety dłużej schodzi mi się z ich debugowaniem niż z samą nauką. W tym przypadku mam problem z nmap'em. Poniżej wrzucam zrzut ekranu. Po lewej jest lab z EC, po prawo mój. Mógłby ktoś powiedzieć z czego wzięła się zaznaczona różnica i dlaczego to skanowanie u mnie nie działa?



pozdr.

robson75

Szybciej odpowiedz uzyskasz na https://forum.linux.pl/index.php z tego co wiem, to admin tego forum ma sporą wiedzę na te tematy.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

grizliiirk

#2
probuje juz n-ty raz tam konto zalozyc i ciagle info ze zle dodawanie zrobilem .. lol :D

Dobra.. czlowiek juz zmęczony i nie widział że tam było ,,słownie" 😂🤣

Zobacz najnowsze wiadomości na forum