Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja.
Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Autor Wątek: Administrator poszukiwany!  (Przeczytany 2623 razy)

Offline AXIT

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Administrator poszukiwany!
« dnia: Październik 23, 2017, 09:55:40 am »
Kogo szukamy?

Poszukujemy administratorów systemu, którzy chcą tworzyć ambitne projekty w zgranym i przyjaznym zespole.

Dobrze odnajdziesz się na stanowisku, jeśli:

posiadasz min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemami Linux/Unix.
masz rozległe doświadczenie z protokołami sieciowymi TCP/IP oraz z językami skryptowymi;
umiesz działać w zespole;
dobrze posługujesz się językiem angielskim;
potrafisz pracować pod presją czasu.

Jak pracujemy?

Dobry produkt powstaje dzięki zaangażowaniu i współpracy właściwych ludzi pracujących w przyjaznej atmosferze. Dlatego korzystamy z elastycznych metodyk wytwarzania oprogramowania i organizujemy się w małe, zgrane zespoły – każdy działający w osobnym pokoju, a nie w open space. Stawiamy na autonomię i zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, bo w takich warunkach lepiej się pracuje.

Naszą aplikację rozwijamy w całości we Wrocławiu – dzięki temu każdy członek zespołu może kształtować wszystkie jej aspekty: od projektu funkcjonalności po ostateczny wygląd.

Produkt, nad którym będziesz pracować, to platforma logistyczna AX4. Korzystają z niej takie firmy jak BMW, Porsche, Schenker czy DHL – nie zabraknie globalnych wyzwań. Sama platforma składa się z kilku aplikacji zbudowanych w różnych technologiach. Pracujemy głównie z systemami RHEL/Oracle Linux z wykorzystaniem rozwiązań klastrowych. Bazy danych to Oracle i MySQL. Serwery aplikacji – Oracle Weblogic. Serwery kasetowe – Dell. Urządzenia sieciowe: Cisco. SAN: Dell/HP (FC, iSCSI).

O nas:

AXIT to nieduża, dynamicznie rosnąca firma. Jesteśmy centrum technologicznym w grupie Siemens, ale nie mamy korporacyjnych nawyków. Stawiamy na ludzi i wiemy, że dobre możliwości rozwoju czy elastyczny czas pracy oznaczają lepsze wyniki.

Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia zawiera udogodnienia, takie jak przestronna kuchnia, ergonomiczne miejsca spotkań czy pokoje socjalne (fun room, chillout room). Naszym pracownikom oferujemy liczne okazje do podniesienia kwalifikacji (certyfikaty oraz szkolenia w kraju i zagranicą), a także świadczenia pozapłacowe (pakiet medyczny, karta Multisport, bilety do kina i teatru, bony podarunkowe). Kandydatom spoza Wrocławia pomagamy w relokacji.

Zgłoś się do nas!