Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

PRZYWITANIE.

Zaczęty przez CICHY54S, Kwiecień 09, 2017, 07:02:56 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

CICHY54S

Serdecznie witam wszystkich z pod znaku Pingwinka -

Jestem zaszczycony, iż mogę także uczestniczyć na tym Forum. Teraz kilka słów o sobie. Komputer posiadam ponad dziesięć lat. Z początku Windows 95, potem Milenium 2000,  bardzo krótko, ponieważ Windows XP już zaczynał "królować" w komputerach. Praca na nim stała się bardzo przyjemna i  wygodna, przez wiele lat.  Mała awaryjność, i brak nie miłych niespodzianek systemu, powodowało, że pomimo powstawania  nowszych  jego wersji  7. 8. 8.1. i obecna 10, "stary dobry"  XP, z SP3. Był niezawodny. Nawet kiedy już Microsoft nie wspomaga go, pracuje doskonale. Jednak czas pracuje na niego niekorzyść. Brak Przeglądarki w niedługim czasie, także programu Anti Virus. Powoduje, że jestem zmuszony zmienić komputer z systemem operacyjnym. Obecne Windowsy są dla mnie nie do zaakceptowania. Wie to każdy kto pracował na 8 czy 10. Dlatego długo poszukiwałem wiadomości o Linuksie.  Jak on pracuje, na jakich zasadach, jednak nie wszystko jest dla mnie jasne, dlatego pragnąłem dołączyć do grona ludzi z pod znaku Pingwinka. By poznać nowy system operacyjny i wprowadzić go do mego życia.
Jestem osobą niepełnosprawną, jednak bardzo samodzielną i działającą społecznie na rzecz Ochrony Dzikich Ptaków. Mieszkam na Pomorzu. Mam 61. lat.
Wyrazy uszanowania.
Tadeusz
KLUCZ DO  SUKCESU.
"Pragnienie poznania i wytrwałość".

lesio

Cześć!
Też lubię "dziką" przyrodę. Widząc jeże przed klatką schodową i żeremia bobrowe w odległości 20 metrów od domostw cieszę się, że cywilizacji nie udało się wszystkiego zniszczyć, a przyroda potrafi się dostosować.

CICHY54S

Serdecznie witam -
Dziękuję bardzo za miłe słowa.
Cieszę się, że poznałem człowieka kochającego Naturę, którą potrafi podpatrywać i  szanować.  Większość zwierząt potrafi dostosowywać się no nowych warunków. Także ptaki, jednak te, którym zniszczono ich środowisko naturalne, muszą liczyć na dobre serce ludzi wrażliwych, tak zwanych "Ludzi Natury", którzy czują ich niedogodności i potrafią odczytywać ich gesty, które tworzą. Dlatego  coraz więcej ptaków, które były pospolitymi, dziś są pod ochroną i szczególną ochroną. Kontakt z Naturą jest dla mnie odskocznią od codziennego nerwowego życia.
Teraz zapoznam się z materiałami Na Forum, aby przyswoić  podztawową wiedzę w tym kierunku. Zapewne będę aktywnym uczestnikiem Forum, ale  z początku, jako poszukujący pomocy.
Wyrazy uszanowania.
Tadeusz.
KLUCZ DO  SUKCESU.
"Pragnienie poznania i wytrwałość".

Zobacz najnowsze wiadomości na forum