Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z małymi obrazkami przy dodawaniu zdjęć.

Zaczęty przez mintaj, Listopad 10, 2019, 11:53:32 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mintaj

Witam
Mam Mint 19.1, Mate. O co mi chodzi. Chciałem wystawić przedmiot na allegro, chcę dodać zdjęcia i tu jest problem bo pojawiają mi się tylko małe ikonki po lewej i jedna duża po prawej. Nie mam możliwości zmiany rozmiaru tych ikon. Tylko za każdym razem muszę najeżdżać na ikonę z lewej żeby zobaczyć ją w powiększeniu po prawej. Irytujące to jest. Czy to zależy od środowiska. Czy jest jakaś opcja żeby to zmienić.

pavbaranov

Obawiam się, że musisz podać więcej wiadomości, albowiem z tego co napisałeś nic nie wynika, łącznie z tym, gdzie Ci się pojawiają jakieś "ikonki" (nawiasem mówiąc na pewno? nie chodzi Ci o miniaturki zdjęć)?

TataPingu

Cytat: mintaj w Listopad 10, 2019, 11:53:32 AM
Irytujące to jest. Czy to zależy od środowiska

A co wspólnego ma Mint, czy inne środowisko (nawet Windows!) z portalem Allegro ?
- co tam wstawisz/wstawiłeś, to Ci się pojawia...

No chyba, że coś źle interpretuję, ale, jak już Kolega @pavbaranov napisał, Twój opis problemu jest bardzo skromny...

Zobacz najnowsze wiadomości na forum