Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

SErwer dedykowany z pomocą administracyjną

Zaczęty przez Jarook, Grudzień 05, 2017, 11:33:54 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jarook

witam, poszukuje serwera dedykowanego z pomoca administracyjną najlepiej z panelem Direct Admin ze względu na to że nie do konca ogarniam administracje serwera a bardzo potrzebuje serwer dedykowany jako serwer gier + ts3 i portal. Ktoś może polecić coś ciekawego i w maire taniego? Ważne aby była polska lokalizacja

szczodry

Jezel zalezy ci na polskiej lokalizacji to moge Ci polecic strone https://serwerydedykowane.pl/serwery-dedykowa ne-z-directadmin/ mam u nich ten serwer START z licencją DirectAdmin. Plus jest taki ze mam wtedy do dyspozycji administratora, który robi za mnie jeżeli tylko mam jakis problem albo bład. Dodatkowo dostałem serwer, na którym mialem zainstalowane juz wszystkie wymagane aplikacje,wgralem pliki strony i całość działa.


Jarook

wygląda ciekawie, bede musial poczytac na ich temat ale na pewno sprawdze oferte bo poki co spelniaja moje warunki wszystkie

Zobacz najnowsze wiadomości na forum