Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

XUbuntu 14.04 problem z wyświetlaniem

Zaczęty przez steve99, Maj 13, 2014, 11:09:23 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

steve99

Witam, po instalacji Xubuntu 14.04 po otwarciu np okna "Ustawienia" podczas przesuwania myszy po oknie znikają ikony, podobnie przy np wyborze z listy też pozycje znikają. Będę wdzięczny za pomoc.








pavroo

#1
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Armalat

#2
A jaką masz kartę grafiki? Podobnie miałem z Nvidią, musiałem zainstalować inne sterowniki

steve99

#3
No niestety to nie to, tam ktoś nie włączył opcji a u mnie ikony i tekst np w edytorze znikają i pojawiają się po przejechaniu po nich kursorem. Może muszę jakieś sterowniki do grafiki zainstalować?

steve99

#4
No niestety to nie to, tam ktoś nie włączył opcji a u mnie ikony i tekst np w edytorze znikają i pojawiają się po przejechaniu po nich kursorem. Może muszę jakieś sterowniki do grafiki zainstalować?

steve99

#5
Gforce MX440, jeśli masz jakieś sterowniki pod tą kartę to będę wdzięczny.


Zobacz najnowsze wiadomości na forum