Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

SprakyLinux pytania

Zaczęty przez Oczkins92, Listopad 21, 2016, 06:36:14 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Witam.Wracam na forum jako syn marnotrawny i też do linuxa.Jednak podczas użytkowania Windowsa czułem taka straszną pustkę.Ja mam pytania i oczkeuje konkretnych odpowiedzi.Czy mozna zaisntalowac SparkyLinux minimal iso z wybranym przez siebie środowiskiem graficznym(bez jakichkolwiek zgrzytów)?Czy na sparkym da się bez problemu zaisntlaować PyCharm (słuzy do programwoania w pyrhonie wiec raczej to jest pytanie do prgramistów na Sparkim).Pozdrawiam  ::)
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

pavroo

Witaj.
Instalacja bez zgrzytów? Jest to możliwe, lecz zależne od konfiguracji sprzętowej i zastosowanych wersjach aplikacji.
Osobiście uważam, że coś takiego nie istnieje, zawsze może wydażyć się coś na co nie mamy wpływu (odcięcie prądu, zawiecha serwera, błąd aplikacji, etc., ect.), więc... obawiam się, że nikt nigdy nie da 100% gwarancji.

Spróbuj i przekonaj się sam.

p.s.
Nie polecam instalacji pulpitu Pantheon, panel nie działa, w związku z nowszymi bibliotekami gtk+.
p.s. 2
"PyCharm" nigdy nie używałem, więc nie będę się wypowiadał.
Producent oferuje wersję dla Linux, trzeba tylko spróbować...
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Oczkins92

Zainstalowałem sobie dzisiaj Sparky 4.5 minimal normalnie a potem doinstalowałem sobie MATE środowisko.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum