Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Aloha!

Zaczęty przez San Dimas, Kwiecień 30, 2018, 11:48:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

San Dimas

Dzień dobry wszystkim.
Kręcę się koło linuksów już tak z piętnaście lat, ale użytkownikiem jestem raczej przeciętnym.
Ubuntu i Debiany jednak rozleniwiają :D
Ostatnio chciałem coś na bazie Archa, ale Manjaro mi nie podeszło - a wypróbowałem większość "smaków",
Antergos mnie interesował, ale Cnchi mnie nie lubi i się wysypuje, no ale w końcu znalazłem coś co jest nowe, świetnie się zapowiada, spełnia większość moich wymagań i najważniejsze działa.
O czym mówię?
O SwagArchu - polecam szczerze wszystkim. ;)
pozdrawiam
Krzysiek
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

PomPom

Serwus! Widziałem Cię na ircu/kanale Antergosa :D Gadałeś z tym Francuzem, co coś tam po polsku się uczył i mnie kusiło, żeby napisać co znaczy Twoja ksywka :D
SwagArcha chciałem w końcu wypróbować, ale nadal tego nie zrobiłem. Może najwyższa pora.
myk byle jak jako tako

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

robson75

Cytat: obys-sczezl w Kwiecień 30, 2018, 11:48:26 PM
O SwagArchu - polecam szczerze wszystkim. ;)
A czy sprawdzałeś taką dystrybucje jak Archman? Polecam.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

San Dimas

#4
@Dziadek Starowinek:
To akurat było o wątpliwościach w kwestii lokalizacja a język ;)
i to był chyba Norweg :D
No co? Obyś to normalne imię - zdrobnienie od Abyksander, tak Oleś od Aleksander :P

@Robert75:
O Archmanie słyszałem, nawet mnie interesował, ale jakoś tak wyszło że w końcu nie pobrałem.
Myślę że przyjdzie czas.

Ostatnio używałem Solusa 3, Budgie i Gnome, i mam jak najbardziej pozytywne wrażenia.
Ale tam praktycznie nie ma nic do roboty, oprócz ew konfiguracji modemu 3g który za chiny ludowe nie chce działać, mimo że wykrywa pod lsusb że modem on.
Distro totalnie dla leniwych - wszystko można wyklikać i działa.
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

serano

#5
Cytat: San Dimas w Maj 01, 2018, 05:10:05 PM
@Dziadek Starowinek:
To akurat było o wątpliwościach w kwestii lokalizacja a język ;)
i to był chyba Norweg :D https://tgw.onl/hostgator/ https://tgw.onl/dreamhost/ https://tgw.onl/bluehost/
No co? Obyś to normalne imię - zdrobnienie od Abyksander, tak Oleś od Aleksander :P

@Robert75:
O Archmanie słyszałem, nawet mnie interesował, ale jakoś tak wyszło że w końcu nie pobrałem.
Myślę że przyjdzie czas.

Ostatnio używałem Solusa 3, Budgie i Gnome, i mam jak najbardziej pozytywne wrażenia.
Ale tam praktycznie nie ma nic do roboty, oprócz ew konfiguracji modemu 3g który za chiny ludowe nie chce działać, mimo że wykrywa pod lsusb że modem on.
Distro totalnie dla leniwych - wszystko można wyklikać i działa.
Serwus! Widziałem Cię na ircu/kanale Antergosa :D Gadałeś z tym Francuzem, co coś tam po polsku się uczył i mnie kusiło, żeby napisać co znaczy Twoja ksywka :D

Zobacz najnowsze wiadomości na forum