Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Ogolne info... Potrzebna pomoc.

Zaczęty przez ask, Luty 14, 2022, 11:19:08 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ask

Witam.!

Mam na imię Kamil chciałem się wam przedstawić żeby pokazać powagę tematu ;)

A więc:
Właśnie zainwestowałem w Serwer Dedykowany  https://www.sprintdatacenter.pl/produkt/109/serwer-eco-0
Jak można zauważyć w podanym wyżej odnośniku Moim systemem jest Linux Debian 10 Buster 64bit .

Zacznijmy może od Pierwszego pytania:

1. Jak utworzyć pulpit i połączyć się z nim zdalnie  z domowego komputera z systemem windows?



Jeśli będą chętni by mi pomóc będę się starał na bieżąco pokonywać przeszkody i w razie potrzeby będę dodawał nowe pytania tu do tematu.

sovtware

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem chcesz połączyć się z pulpitem innego komputera ?

Jeżeli tak to nic innego jak tylko :

https://www.teamviewer.com/pl/

lcoyote

 ;)  :o O kurcze !!!! To już nawet pod Linux zrobili wersję??? -Pod Windows sprawdzał się i u mnie w firmie w Polsce (ponad 11 lat temu) i prywatnie naprawiałem zdalnie komputery. Muszę sprawdzić pod Debianem — właśnie zasysam. Dzięki  8) ;D
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

ask

Już ogarniam ogólnie zainstalowałem srodowisko GNOME i gdy wwszedlem przez konsole dostawcy zobaczylem pulpit  przezy PuTTy mie dalem rady

lcoyote

 ??? 8) Jest pod Debianem inny program — nie zajmowałem się serwerami, ale coś na H (hex..??) z kopertą, a w zasadzie kwadratem z x po przekątnych. Program powinien być domyślnie zainstalowany w menu — internet, wiem, bo go odinstalowywałem.  :o ::)
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

Zobacz najnowsze wiadomości na forum