Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Sparky Mate 64bit - problem ze środowiskiem

Zaczęty przez Oczkins92, Marzec 18, 2016, 04:44:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak przywrócić domyślny wygląd ssytemu.Mam Sparky linux mate i zainstalowałem na laptopie gdzie był ubuntu mate 14.04.4 64bit.Po zainstalowaniu zepsuł mi sie wygląd systemu.

pavroo

Witaj

Prawdopodobnie użyłeś tej samej partycji na katalog domowy i tej samej nazwy użytkownika, co spowodowało nadpisanie ustawień Ubuntu przez instalację Sparka.

W takim wypadku, najprościej jest zainstalować Ubuntu ponownie z inną nazwą użytkownika niż ta, którą użyłeś podczas instalacji Sparka.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Oczkins92

Dziękuję za odpowiedź.Zostawiłem jak jest.Nie chce mi się sparkiego przeinstalowywać bo za długo by się aktualizacje by się ściagały.Ale za to są ogromne jak dla mnie korzyści.NAREŚCIE działa poprawnie emulator PCSXR2 gdzie na innych distros nie wyświetlał się obraz.Rozwiązał się problem z moim modemem t-mobile gdzie działa odrazu po podłaczeniu.Widzę że SparkyLinux staje bardzo poważnym konkurentem dla wszystkich Ubuntopodobnych systemów.Będę się starał komu się da polecać Sparkiego.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum