Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam , czy ktos uzywa w ogole Sabayon ?

Zaczęty przez darekradzan, Lipiec 29, 2014, 01:32:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

darekradzan

Witam , wszystkich ,
pytanie jak w temacie , ciekawi mnie to , bo i na forum sabayon.pl , i na forum gentoo , wszedzie cisza, jakby sabayon "umarł" ,
pozdrawiam wszystkich cieplutko , czekam na jakis odzew
Darek

pavroo

Właśnie dzisiaj wyszła nowa wersj 14.08.
Notabene, od jakiegoś czasu wydają nowe obrazy co miesiąc.
Może faktycznie zainteresowanie spadło?
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

darekradzan

Czesc Pawle
tylko na Ciebie mozna jeszcze liczyc , sluchaj tak jak napisales , ze wyszla nowa wersja , to co ?
powinno mi chyba pokazac ze jest jakas duza aktualizacja , czy jak to jest w Sabayon ,
a druga sprawa , jak wydaja te obrazy co miesiac , to tez chyba nic dobrego , mam jeszcze dwa pytania , ale az mi wstyd , bo ostatnio obiecalem ze juz nie bede zawracal Ci glowy , korzystając z okazji zapytam jednak
- autologowanie w xfce , zrobilem tak jak jest w wiki , podmienilem w /etc/ lightdm/lightdm.conf tak jak niby powinno byc , czyli ..., nie pamietam , wkleje ten kawalek co podmienilem "
#autologin-guest=false
#autologin-user=darek
#autologin-user-timeout=0
#autologin-in-background=false
#autologin-session=xfce
#exit-on-failure=false

ale to nie zdaje egzaminu , zadnych zmian , jesli chodzi o autologowanie

-czy w Sabayon warto odblokowac te repozytoria testowe -sabayon-limbo
pozdrawiam Ciebie , z gory dziekuje za odpowiedz

Ps. Aha , a jesli chodzi o mniejsze zainteresowanie sabayon-em, to odnosze takie wrażenie jakby nie bylo go w ogole , naprawde , ostatnie wpisy na forach sprzed pol roku , co najmniej
jeszce raz pozdrawiam , milego popoludnia Darek

pavroo

Jest środek lata, więc nie oczekuj, że będzie tłum w innym miejscu niż na plaży :)
Nowa wersja? po prostu trzymaj system zaktualizowany.
Z tego co pamiętam, do autologowania wystarczą dwa wpisy bez znaku '#':
autologin-user=darek
autologin-user-timeout=0

Repozytoria testowe -sabayon-limbo ? prawdę mówiąc nigdy nie używałem.
Jednak odradzam, ze względu na niestabilne wersje pakietów.
Również pozdrawiam
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

darekradzan


Zobacz najnowsze wiadomości na forum