Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Edycja własnego profilu (konta)

Zaczęty przez ratus, Czerwiec 10, 2012, 09:23:38 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ratus

Po zalogowaniu sie, próbowałem (na różne sposoby) edytować swoje dane. Udało mi się zmienić awatar, żadne inne dane nie podlegaja edycji. Czy ja coś robię źle, czy bugi na portalu? (moja Java i java-scripts OK)

pavroo

#1
Spróbuj w innej przeglądarce. Nie mam żadnych problemów, używam Iceweasela, Opery i Chromium. Długość hasła zmieniłem na trzy znaki i zostało przyjęte.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

ratus

#2
Edycja profilu nie działa prawidłowo na Opera-Next, Firefox-13, Rekonq, Iron. Natomiast udało sie edytować na SeaMonkey-2.9.1.  Ten post piszę juz szósty raz, nie wiem, dlaczego forum go nie chce przyjąć? Bugi na stronie, czy interwencja moderatora?

pavroo

#3
Opera-next jest testowa, więc ma prawo coś nie działać. Firefox 13 to dokładnie to samo co mój Iceweasel 13, więc powinien działać. SeaMonkey 2.9.1 jest kompatybilny z Firefox 12, więc też nie powinien sprawiać problemów. Problemem niekoniecznie musi być sam Wordpress. Motyw lub skrypt forum może być niekompatybilny z innymi, wymienionymi przez Ciebie przeglądarkami. To się czasami zdarza.

"Interwencja moderatora?"

A co miałbym tu moderować? :)

Pozdrawiam

pavroo
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

ratus

#4
Jest wiele stron, które działaja tylko na wybranych przeglądarkach. Sam miałem problem z bankiem, który obsługę mojego konta umożliwiał tylko na IE, i dziwił się moim protestom. Ale dobrze zrobiona strona, działa na WSZYSTKICH przeglądarkach, i do tego należy dążyć, a argument "o co chodzi, u mnie wszystko śmiga!" jest tylko łagodniejszą odmianą "spadaj, nie zawracaj d." A linuxiarstwo - zobowiązuje!

pavroo

#5
Nie bierzemy odpowiedzialności za błędy w systemach użytkowników uniemożliwiające prawidłowe korzystanie z naszego portalu.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

kali000

Z ciekawości sprawdziłem i u mnie dalej nie działa. Może mam coś nie tak z systemem , od czasu do czasu wywala mi dość długa lista błędów , a na końcu pisze "Panic occured , switching back to the text console".

Zobacz najnowsze wiadomości na forum