Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Sparky 7 Live USB. Zachowanie wprowadzanych zmian w trybie Live.

Zaczęty przez Antek, Październik 14, 2022, 10:32:49 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Antek

Po uruchomieniu Sparky Live, instaluję dodatkowo np. jakiś browser i wszystko działa.
Zależy mi na tym, aby przy ponownym uruchomieniu Sparky Live zmiana była widoczna.
Jak to wykonać?

Również chcę wiedzieć jak w sposób trwały umieścić na pulpicie ikonę dowolnego programu?

PS
Od wielu lat używam Linuxa w trybie Live z różnymi systemami. Głównie to były różne
odmiany Puppy, który ma na pulpicie ikonę 'Save', co umożliwia zachowanie zmian.
Nadal chcę używać wersji Live i najchętniej Sparky, bo po pierwszym kontakcie wydaję mi
się bardzo dobry (zwłaszcza LXQt).
Jeśli chodzi o moją znajomość tematu, to można przyjąć,
że jest znikoma. Używam nie zagłębiając się w system.

Pozdrawiam.

pavroo

Sparky nie posiada wsparcia dla trybu persistent, więc nie zachowuje zmian w trybie Live.
Ta opcja jest w planach, ale wciąż brak czasu.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Antek

Cytat: pavroo w Październik 14, 2022, 02:00:56 PMSparky nie posiada wsparcia dla trybu persistent, więc nie zachowuje zmian w trybie Live.
Ta opcja jest w planach, ale wciąż brak czasu.

Dzieki pavroo. Życzę realizacji planów. Zwłaszcza tego punktu. ;-)

Pozdrawiam.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum