Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

(Solved) Przestrzen robocz KDE

Zaczęty przez christo, Luty 21, 2016, 12:56:03 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

christo

Czy jest możliwe tak ustawienie pulpitu KDE -układ katalog na wszystkich pulpitach wirtualnych aby na każdym były inne elementy interfejsu ?
Zdaje to egzamin tylko jak jest układ domyślnego pulpitu a jak jest katalog to na każdym pulpicie wyświetla to samo.
System Mint 17.3 KDE 64  jajko 4.4.1.
Podrawiam

christo

Super odpowiadać samemu sobie.
Jest możliwe,sam się zdziwiłem jaskie to proste.
Rozwiązane do zamknięcia

pavroo

#2
Nie musisz być arogancki, tylko dlatego, że nie dostałeś odpowiedzi.
Niektórzy pracują i mają życie rodzinne, a więc nie mają czasu na ciągłe trolowanie przed kompem.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

christo

Nie czuje sie arogancki ale zaskoczony prostotą rozwiązania i zdziwiony swojm brakiem umiejętności.Nie należy sądzić po pozorach.Nie myślę że troluje ale staram się uczyć i zdobywać doświadczenie a że mam na to czas bo moja praca polega niestety na siedzeniu przed kompem to korzystam z okazji.
Pozdrawiam Cie serdecznie.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum