Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z wideo na sport.tvp.pl

Zaczęty przez majkelraz, Styczeń 22, 2017, 01:55:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

majkelraz

Witam serdecznie i proszę o pomoc.
Po przesiadce z Manjaro na Antergosa mam problem z wideo na sport.tvp.pl. Każde umieszczone tam wideo lub livestream działa tylko w najgorszej jakości. Próba włączenia lepszej jakości przeważnie się nie udaje lub po zaskoczeniu strasznie tnie się obraz. W Manjaro tak się nie działo. Każde inne wideo na YT, cda itd. działają w HD bez problemu. Nie pomaga wyłączenie/odinstalowanie flashplayera. Sprawdziłem na kilku przeglądarkach i wszędzie to samo. W Manjaro miałem zainstalowanego Pipelighta, teraz przy próbach jego instalacji występuje błąd. Używam obecnie firefoxa. Problem nie leży raczej po stronie sport.tvp.pl bo jeszcze przed wczoraj wszystko działało pod Manjaro. Bardzo zależy mi na znalezieniu rozwiązania. Z góry dziękuję.

lesio

A może dzisiaj serwery są przeciążone? Skoki mają dużo kibiców :-)
Czy np. opera ma te same objawy?
PS
Co skłoniło Cię do przejścia z Manjaro na Antergosa?

majkelraz

To nie chodzi o serwery, problem występował również o 2 w nocy.
Tak na Operze to samo.
Na Antergosa przeszedłem wyłącznie z ciekawości i chcę zostać na dłużej.

lesio

Ostatnie pytanie ode mnie: czy Antergos w wersji LIVE CD (najplepiej sprawdzić w wersjii wcześniejszej niż 17.1) też się tak zachowuje? Jeśli nie, to oznacza, że została "popsuta" jakaś biblioteka i trzeba poczekać na jej dobrą aktualizację. Jeśli tak, to chyba nie najlepiej świadczy o dystrybucji :-(

majkelraz

Sprawdziłem na Live CD Manjaro i jest tak samo także temat chyba do zamknięcia. Pozdrawiam.

majkelraz

Do zamknięcia. Problem ustąpił po ostatnich aktualizacjach.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum