Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Invalid MIT-MAGIC-COOKIE-1

Zaczęty przez Bult, Maj 16, 2016, 10:28:42 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bult

Witam
Zainstalowałem xubuntu 14.04 włączyłem szyfrowanie, oraz zabezpieczyłem haslem.
Zainstalowałem ssh, oraz program którego używam. Komputer ma działać na odległość, ale pojawia się problem - łącząc sie przez ssh nie potrafie odpalić programu dostaje błąd:
Invalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 keyInvalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 keyInvalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 keyInvalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 keySegmentation fault (core dumped)

Ale w momencie wpisania hasła z klawiatury (pokazuje się pulpit) - już przez ssh mogę odpalić program.
Czy można to jakoś ominąć bo przy restarcie komputera musiał bym jeździć za każdym razem
Z góry dzięki za pomoc

pavroo

Witaj
Jest dużo odpowiedzi na zapytanie w google na Twój problem, np:
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1525060
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Bult

Już przeglądałem tematy włącznie z tym ale nie rozwiązuje to problemu. Tak jak by ssh nie miało uprawnień bez zalogwania się do x-ów.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum