Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Firefox dodatki przydatne

Zaczęty przez lcoyote, Luty 09, 2022, 10:50:34 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

lcoyote

Warto zastosować w Mozilli Firefox — ułatwiają życie. Stosuję od dawna tylko te trzy

i jak działa korekta pisowni (dla mnie potrzebna, bo mam klawiaturę francuską AZERTY i ę pod R

??? :o
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

robson75

#1
A ja mam te cztery



Obecnie na FF używam wyszukiwarki google, i bardzo dobrym dodatkiem jest hide doodles, który to blokuje wyświetlanie doodli na stronie startowej google.

EDIT.
A do sprawdzania pisowni mam dodaną tą wtyczkę

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

lcoyote

 :o Ja zupełnie zrezygnowałem z wujka Google. W dobie PLANDEMII -ta wyszukiwarka blokuje info portali niezależnych od mediów głównego szamba  :o
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

robson75

Mnie też się nie podoba polityka google, ale czasami szybciej coś znajdziesz w ich serwisie niż na innych.
Na codzień to głownie używam pale moon z wyszukiwarką
https://www.startpage.com/pl/
A FF mam zainstalowanego awaryjnie.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

sovtware

Ja nie używam Firefox lecz miałem te same dodatki co tutaj :) więc się pochwalę


PomPom

myk byle jak jako tako

lcoyote

 :o Dużo lepszym translatorem jest
https://www.deepl.com/translator

Pisma urzędowe z błędami są niewłaściwe, a niestety sami Żabojadzi mają problemy z poprawną pisownią. O tym, że takowy translator jest bardzo dobry, dowiedziałem się od moderatora na franko-języcznym forum Debiana  :-*
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

Zobacz najnowsze wiadomości na forum