Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam!

Zaczęty przez RafalP, Maj 13, 2019, 01:46:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

RafalP

Cześć!

Używam linuxa od lat niemal 20at czyli od historycznego krenela 2.0 i 2.2  i ciągle jest cała masa rzeczy, których nie wiem i chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach. Zresztą to tak szeroki temat że nie ma ludzi którzy wiedzą wszystko...a ja chcę wiedzieć tylko więcej ;).  Nie jestem specjalistą od systemów linuxowych choć używam ich na co dzień. Moje zainteresowania skupiają się wokół elementów bezpieczeństwa i sieci.

Pozdrawiam
Rafał :)

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

TataPingu

#2
Cytat: RafalP w Maj 13, 2019, 01:46:37 PM
Zresztą to tak szeroki temat że nie ma ludzi którzy wiedzą wszystko...

No właśnie !
- "nie wiedzieć", szczególnie w tak szerokim zakresie (linuks i cała branża IT), to przecież żadna ujma...

Co prawda, niektórzy na okrągło kręcą się wokół tego, uzależniając "wartościowanie" innych (wie, czy nie?, jeśli nie, to...) ale można na taki fenomen spojrzeć "z przymrużeniem oka"...
- prędzej, czy później dochodzi się do wniosków Sokratesa i... "wie się, że nic się nie wie" ;)

Witaj

PomPom

Serwus. Widzę, że jesteś otwarty na stałe uczenie się i poznawanie, co bardzo szanuję. Miłego na forum, a co złego, to ja :)
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum