Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Gra midtown madness

Zaczęty przez meterek, Lipiec 08, 2018, 07:02:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

meterek

Elo mam gre jak w temacie pobrana z neta z crack , gre wgralem przez play on linux skopiowalem crack odpalam i pluje o plyte plyte mam w napedzie , w windows po skopiowaniu crack gra szla a tu na linux nie , jak ja uruchomic?

gom1

"Crack", "pobrana z neta".. jesteś pewien, że to właśnie tutaj chciałeś o to zapytać?
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

meterek

Cytat: gom1 w Lipiec 08, 2018, 07:52:45 PM
"Crack", "pobrana z neta".. jesteś pewien, że to właśnie tutaj chciałeś o to zapytać?
nwm czy to dobry dzial ale na windows instaluje gre laduje crack i gra dziala jak to zrobic na linux

gom1

Na Linuksie kradzione nie zadziała.
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

Chodzi o to, że tutaj się o piraceniu nie pisze, nie przyznaje, nie pyta o to.
Czy takie złe, to można się kłócić, bo czasami gra nie jest dostępna w sprzedaży i dużo nie narobisz. Tylko wtedy też raczej postarać się radzić sobie sam. Kiedyś ktoś zwrócił moją uwagę na to, że dla producenta i wydawcy nie ma różnicy między piratem a odkupioną używką, ale nadal - takie rzeczy robimy na własną rękę.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum