Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Program Kodi

Zaczęty przez frugo_g, Luty 27, 2018, 10:59:39 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

frugo_g

Dzien Dobry Wszystkim

Po zainstalowaniu Linux Mint najnowszej wersji pojawił mi sie problem z oglądaniem filmów na ipla. Po zainstalowaniu programu Kodi myslałem ze wszystko będzie tam jak na stronie aktualne ale nie jest. Co zrobić bądź jaką wtyczkę zainstalować w kodi by to oglądać za darmo bo na stronie ipli i tak nie pójdzie.

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

Z tego co się orientuję, to Ipla wymaga wykupienia odpowiedniej usługi. Nie wiem czy znajdziesz wtyczkę do Kodi, która umożliwi bezpłatny dostęp do zamkniętych treści.
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

robson75

Ja instalując z podanej wyżej strony wtyczkę, miałem normalnie dostęp do ipli w KODI.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

A nie było jakiś czas temu coś, że Kodi się "oczyszcza" i takie rzeczy wywala?
myk byle jak jako tako

robson75

Właśnie przed chwilą, zainstalowałem KODI, i zainstalowałem tą przeze mnie polecaną wtyczkę, i bez problemu się instaluje, i jest dostępna IPLA.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

"Odpłatne" treści też?
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

robson75

Cytat: gom1 w Luty 27, 2018, 04:08:40 PM
"Odpłatne" treści też?
Pewnie nie, ale ogólnie można seriale oglądać.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

W takim razie, jeśli autorowi chodziło o dostęp do Ipla w ogóle, to rozwiązanie jest w drugim poście :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

robson75

Cytat: gom1 w Luty 27, 2018, 04:13:42 PM
W takim razie, jeśli autorowi chodziło o dostęp do Ipla w ogóle, to rozwiązanie jest w drugim poście :-)
Oj gom1, czyżby dzisiaj też było brak kawy :)
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

Ja tam też trochę zrozumiałem, że OP chce "pożeglować" trochę.
myk byle jak jako tako

frugo_g

Tak teraz miałem dopiero czas na to by zaglądnąć czy to działa a jednak działa troszkę trzeba poszukać ale zrobiłem zgodnie z Panem w poście drugim i wszystko działa. Pozdrawiam dzieki za pomoc.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum