Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Shockwave flash w SparkyLinux 1.0 e17 full-PL

Zaczęty przez wojt, Grudzień 17, 2012, 05:46:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojt

SparkyLinux 1.0 e17 full-PL



W przeglądarce (Iceweasel, Midori) w wersji LiveCD - radio, filmiki, multimedia itp (wszystko co obsługuje wtyczka flash). Po instalacji systemu na dysku twardym multimedia w przeglądarce nie działają. Wprawdzie niby jest zainstalowany "Shockwave flash 11.2 r202" lecz nie działa. Dlaczego??? Co zrobić by odtwarzanie multimediów działało?

wojt

#1
P.S. W LinuxMint pomogło zainstalowanie starszej wersji flasha. Wtyczka flash od wersji 11.0 ma duże wymagania systemowe (techniczne) stąd pewnie dlatego nie zawsze działą. Mam rację?

pavroo

#2
Spróbuj odinstalować flasha i zainstalować go ponownie.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

wojt

#3
przez synaptic ? jaki to pakiet?



poczytałem troche na temat flasha od werji 10 do 11. Wersja 11.2 ma całkiem duże wymagania jak dla linuksa. Ponad 512 RAM.

pavroo

#4
Tak, przez synaptic.

Pakiet: flashplugin-nonfree
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

wojt

#5
ok. spróbuje tego rozwiązania. jutro dam znać czy pomogło. dzięki

wojt

#6
reinstalacja flashplugin-nonfree nic nie dała. Multimedia ruszyły dopiero jak zainstalowałem ręcznie starszą wersję flasha (10.3 bodajże). Chodzi ale... bez rewelacji. Mocno tnie. Ale dzieki za sugestie.

wojt

#7
temat raczej zamknięty :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum