Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Dziwności świata Ubuntu

Zaczęty przez lcoyote, Marzec 02, 2022, 09:29:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

lcoyote

 :o 8) 🤣 🤔 🥸 😎 Czasem wchodzę na forum Ubuntu pl i właśnie dzisiaj patrzę i oczom nie wierzę
Tamtejszy admin pomieszania dostał przecież ani Rosja 🇷🇺  ,  ani Ukraina 🇺🇦 nigdy nie byli przyjaźnie nastawieni do Polski 🇵🇱
Sami popatrzcie 😈 🧠 🤯 - czy obecnie historia o masakrach Polaków nigdy nie istniała ???

Jeśli ludzie zafascynowani Linuksem — zaczynają być politykierami - oj to już ten świat postawiony na głowie 👁️ 💉  😷 🦠
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

MSki

Na całe szczęście, my się tu polityką, a tym bardziej politykierstwem nie zajmujemy.

Piotr_1988

#2
[kasuję posta, gdyż nie wiem, czy aby żyjemy w wolności słowa]
Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

lcoyote

🤔 🥸 😎 Jeszcze odnośnie politykierstwa wpisy na lurkerze.land


🏃‍🤦‍♀️  😈
... i tylko się cieszyć, że linuksowcy.pl pozostaje portalem o Linuksie 🇵🇱
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

PomPom

Dobrze, że są darmowe dystrybucje, bo za te twoje ruble byś dużo nie kupił teraz.
myk byle jak jako tako

lesio

#5
Złotówki z dnia na dzień też coraz mniej warte ... I w kraju złotówek jest tylko jeden "rodzimy" linux (4mlinux), a w kraju rubli jest ich kilka (Alt, Rosa, Calculate) ...

pavroo

CytatI w kraju złotówek jest tylko jeden "rodzimy" linux (4mlinux)
doprawdy...?  ;D
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

pavbaranov

Mam pytanie: czy wrzucić to co Putin mówił kilka dni temu, by oczki się mogły otworzyć?
Wracając do linuksowej braci - sorry, ale to jest społeczność. Pavroo robi w Polsce swoją dystrybucję opartą o Debiana. Rosa jest tak rosyjska, że są tam deweloperzy pamiętający jeszcze czasy Mandrake i z tego kraju (Francja) pochodzący.
I nie - nie jest tylko jeden "rodzimy" linux. Nic nie stoi przeciwko temu, by ich było więcej (tylko czy potrzeba?). Nie róbmy z linuksowej społeczności narodowości. Każdy nacjonalizm jest zły. Podły. I tworzy tylko i wyłącznie problemy. Proszę - zostańmy społecznością. Częścią międzynarodowej społeczności bez względu na to, czy Krzyś to Polak, a Katia to Rosjanka, czy John jest z USA. To nie ma znaczenia. Jesteśmy manewrowani przez polityków, przez media... Bądźmy sobą. I przestańmy popadać w idiotyzmy.
Spokój mości Panie i Panowie.

lcoyote

#8
Cytat: PomPom w Marzec 03, 2022, 04:39:32 PM
Dobrze, że są darmowe dystrybucje, bo za te twoje ruble byś dużo nie kupił teraz.
🤣 Gdybyś w swojej zawziętości i fladze 🇺🇦  przed oczami zajrzał na mój profil lub wpisy, to wiedziałbyś, że ani ruble, ani też złotówki nie interesują mnie, bo od 🇮🇱 wypłatę dostaję we Francji 🇫🇷 w i nie potrzebuję (mogą zniknąć w rynków) ani rubli, ani złotówek. Odnośnie tego, czy byłoby mnie stać na to czy owo?? To pytanie do ciebie - czy ciebie byłoby stać na dwa wentylatory bezłopatkowe marki Dison za ponad 500€/ sztukę — które u mnie stoją i są używane na co dzień do ozonowania powietrza z covid-19?? 🤔 🥸 😎
Swoją drogą — to naród, który nie zasługuje na swoją państwowość powinien być państwowości pozbawiony  ✌️ 👏 🤟
@pavbaranov bardzo dobrze pisze o celowości wprowadzania wszystkich w skrajności przez polityków - szkoda tylko Polski 🇵🇱 , bo niebawem zrobi się Ukraińska. Ja czytam sporo
https://wielkahistoria.pl/
a także
https://globalna.info/
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

ciubaka

Icoyote - daj spokój, nie judź, a przynajmniej - nie tutaj. Nie potrzeba tu takich treści. To bardzo szkodliwe jest.

pavbaranov

Polska nie zrobi się ukraińska z tego powodu, że obecnie większość polskiego społeczeństwa opowiada się za udzieleniem pomocy Ukraińcom. Tuż za naszą granicą pewne państwo dopuszcza się zbrodni wojennych, wprowadza terroryzm państwowy. Tu nie ma miejsca na stanie obok i twierdzenie "nic się nie stało", "zachowuję neutralność", "nie moja sprawa". Takie podejście niegdyś doprowadziło do IIWW. Nie mam ochoty, by i to się powtórzyło, bo mam jeszcze nadzieję, że mojej córce będzie na tym świecie lepiej niż mi (choć wszyscy robimy co w naszej mocy, by naszym dzieciom było jednak gorzej).
Stwierdzenie, że Ukraina nigdy nie była nastawiona przyjaźnie do Polski jest pewnym nadużyciem. Ba, nawet sporym. Fakt, podczas IIWW Ukraińcy dopuszczali się na Polakach zbrodni. Polacy nawet po IIWW również. Było to jednak 80 lat temu. Niemcy również dopuszczali się zbrodni. Rosja również. Itd. itp. Mamy jednak III dekadę XXI wieku i zastanówmy się, czy chcemy w sobie pielęgnować podsycane w różny sposób i przez różnych ludzi nienawiści odnoszące się do sytuacji sprzed wielu lat. To niczemu nie służy, czego przykład właśnie widać za wschodnią granicą.
Zastanów się - jakbyś się czuł, gdyby na każdym kroku ktoś z Czech twierdził, że Polska nigdy nie była nastawiona pokojowo do Czechosłowacji, bo wzięła udział w jej rozbiorze wraz z III Rzeszą, bo ich najechaliśmy w 1968 r.
Doceniajmy się jako ludzi. Nie ma znaczenia skąd jesteś, a kim jesteś.
Natomiast w tej chwili każdy sam sobie musi odpowiedzieć, czy jest po stronie Rosji, po stronie Ukrainy, czy nie miesza się do tego.
Można to robić w dowolnej formie. Nie zauważam w cytowanej przez Ciebie wypowiedzi mario_7 niczego ponad wskazanie linków i zachęcenie do działania. W Twoich wypowiedziach jest natomiast to, o czym wspomniał ciubaka - judzenie. Nie sądzę, by to forum (zresztą jakiekolwiek) było właściwym miejscem na nacjonalistyczne judzenie. Bo jak ciubaka napisał - to jest bardzo szkodliwe. I ze swojej strony dodam: kompletnie nieodpowiedzialne.

robson75

Podpisuje się obydwoma rękoma i obydwoma nogami to co napisał @pavbaranov.
A tak na w ogóle @lcoyote słyszałeś najnowsze wieści z wojny na Ukrainie, otóż niezrównoważony h.j putin kazał zaatakować elektrownię atomową, na szczęście udało się się ugasić pożar, i nie doprowadzić do skażenia środowiska. Dobrze pamiętamy Czarnobyl w którym został uszkodzony tylko jeden reaktor atomowy, a jakie były skutki każdy wie. A na Ukrainie ich elektrownia ma 6 reaktorów (zresztą jest jedna z największych elektrowni atomowych w europie) to wiesz co by to było, zagłada całego świata i ludzkości.
Tak więc nie pieprz tutaj farmazonów że wojna na Ukrainie to tylko problem Ukraińców, to jest problem dla całego świata.
Cieszy mnie fakt że hakerzy z grupy anonymous też są przeciwko reżimowi putina, i zapowiadają działanie.
https://globalna.info/2022/03/02/anonymous-do-putina-szykujemy-dla-ciebie-operacje-specjalna/
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

lcoyote

Cytat: robson75 w Marzec 04, 2022, 01:46:53 PM
...kazał zaatakować elektrownię atomową, na szczęście udało się się ugasić pożar, i nie doprowadzić do skażenia środowiska. Dobrze pamiętamy Czarnobyl w którym został uszkodzony tylko jeden reaktor atomowy, a jakie były skutki każdy wie. A na Ukrainie ich elektrownia ma 6 reaktorów (zresztą jest jedna z największych elektrowni atomowych w europie) to wiesz co by to było, zagłada całego świata i ludzkości.
Tak więc nie pieprz tutaj farmazonów że wojna na Ukrainie to tylko problem Ukraińców, to jest problem dla całego świata.
🤔 🥸 😎 widziałeś??? czy w TV pokazali??? podobnie jak trupy na COVID-19 leżały na ulicach. Troszkę może przerwy od TV i bzdurnego radia  🤣
Tutejsze (francuskie) media zupełnie inaczej Ukraińców przedstawiają. Zresztą to wy sami na własny łeb bierzecie ich - mi jest tam obojętne, bo Polska to już tylko firma
https://sec.report/CIK/0000079312
... i nie ma obywatelstwa RP tylko jesteśmy własnością korporacji wystawionej na NY giełdzie
https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz
🤣
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

pavbaranov

Icoyote - Zmień dealera. Ten towar, który obecny Ci dostarcza sprowadzi Ci taki odjazd, że już się nie obudzisz w realnym świecie.

PomPom

Znam z pracy kilku Ukrainców. Ba, sam mam matkę Ukrainkę. W tym tygodniu pożegnaliśmy kilku mężczyzn, którzy postanowili wracać do kraju. Niektórzy chcą wrócić, żeby zaopiekować się rodziną, która nie może (lub nie chce) wyjechać. Niektórzy nie chcą być po prostu bezczynni. Ciężko mi opisać jak po prostu dziwne jest żegnać się z tymi ludźmi i mieć gdzieś z tyłu głowy, że mogą nie wrócić. W tym wszystkim trochę podnosi mnie na duchu (i mam nadzieję, że Ukraińców również), że tu u nas dużo ludzi postanowiło pomóc. Też tak samo jak Roberta cieszy mnie choćby wsparcie hakerów.
Rosja pod przywództwem tego zbrodniarza dopuszcza się okrutnych zbrodni i trzyma jako zakładników nawet własnych obywateli, poprzez prowokowanie sankcji i niechęci do tego narodu obecnie. Obecnie nie możemy sobie pozwolić nawet na wygodne "nas to nie dotyczy", bo debilizm jak strzelanie w reaktor pokazuje, że oni już w swoich czynach nie mają rozumu.

lcoyote, zarozumialstwem nigdzie nie zajdziesz.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum