Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Instalacja programu windowsowego Human Design Life Chart na Ubuntu

Zaczęty przez KrolAnka, Lipiec 12, 2017, 01:15:04 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

KrolAnka

Witam
Jest jeden program, który zmusza mnie do trzymania partycji i systemu WIndows
To taki paraastrologiczny nazywa sie jak w tytule, jest darmowy  i mo żna go sciagnać np. z tego linka http://www.tucows.com/preview/608363/Human-Design-Life-Chart-Software?q=human+design
Nie potrafię go poprawnie zainstalować, a z powodu na to że w świecie nie jest  popularny to i w sieci nie znajduję żadnego dedykowanego rozwiązania.
Program jest dla mnie bardzo ważny, pokazuje "system energetyczny" człowieka i korzystam z niego dosyć często, ale w tym celu muszę się przerzucać na Windows, zrobić wykres a potem z powrotem 'do domu'.
Bardzo proszę o pomoc.
Anka

robson75

Z tego co widzę to jest plik exe czyli windowsowski. A czy próbowałaś zainstalować ten plik za pomocą wine?
Chociaż wiadomo że wine nie obsługuje wszystkich plików exe, ale warto spróbować.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

KrolAnka

Dziękuję  Robercie75 za linka
Próbowałam oczywiście Wine w kilku wersjach, niestety nie działało stąd prośba o pomoc
Ściuągnęłam ten plik co podałeś, zainstalowałam i niestety również nie działa
Błąd taki jak z wine
Starałam się zainstalować biblioteki, amenetwork, VisualBasic bo błędy zgłaszane były z powodu braku plików zawartych w tych bibliotekach
I niestety nie działa...

robson75

To nie pozostaje Ci nic innego jak instalacja windowsa wewnątrz systemu Ubuntu za pomocą VirtualBox.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

kacior

Ja bym tak szybko się nie odwracał w stronę windowsa. Odpal z konsoli ten program I pokaż co wypluje, może jednak można coś zdziałać.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum