Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Gimp 2.10 wreście skończony

Zaczęty przez Oczkins92, Kwiecień 28, 2018, 10:46:07 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Witam.Mam radosną a zarazem smutna nowinę.Gimp 2.10 wreście jest i to po pierwsze na Linuxa wydany (flatpack).Dlaczego też smutną?No bo trochę to trwało.Aż 6 czy 7 długich lat.Jest to mój ulubiony i jedeny edytor grafinczy jakeigo używam (nie chce piracić photoshopa i affinity photo).Pomimo tego że jest ulubionym programem trochę zaczynałem się męczyć na nim(zwłaszcza narzędzie Iwarp stare w maleńkim okienku zniekształcać zdjęcia).
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Cieszy mnie nowy GIMP. Tylko Oczkins, strasznie Ci post niedbały wyszedł :I No i "wreszcie" :I
myk byle jak jako tako

gom1

- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą, która najpierw?
- Zła.
- Nie działa.
- A dobra?
- Wyszedł nowy GIMP!
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

Cytat: gom1 w Kwiecień 28, 2018, 11:04:41 AM
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą, która najpierw?
- Zła.
- Nie działa.
- A dobra?
- Wyszedł nowy GIMP!
Nareszcie... Jak to nie działa? JAK TO NIE DZIAŁA?! To ja tu sobie z oszczędności od ust odbieram, żebyście mieli na minimalną krajową. JAK TO NIE DZIAŁA?! :D
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Cytat: gom1 w Kwiecień 28, 2018, 11:04:41 AM
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą, która najpierw?
- Zła.
- Nie działa.
- A dobra?
- Wyszedł nowy GIMP!
CO?!!!??!?!?To smutne :(
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Była taka scena w filmie jednym (przynajmniej), gdzie właśnie tak wyglądała rozmowa, tylko chodziło o robota :I
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Cytat: Dziadek Starowinek w Kwiecień 28, 2018, 04:33:45 PM
Była taka scena w filmie jednym (przynajmniej), gdzie właśnie tak wyglądała rozmowa, tylko chodziło o robota :I
Terminator?
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum