Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z dźwiękiem

Zaczęty przez szifu20, Luty 16, 2016, 01:34:20 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

szifu20

Mój problem dotyczy głownie dźwięku tzn na czym on polega. Mianowicie mogę oglądać filmy (to samo dotyczy muzyki nawet z lapka nie mogę odtworzyć piosenki) ale nie na wszystkich odtwarzaczach, np youtube już nie mogę, film leci jakbym go przewijał i nie wiem ocb? Czy ktoś mógłby mi pomóc z tym problemem? Pozdrawiam.

Albedo 0.64

Opisz spokojnie i po kolei o co ci chodzi bo niewiele zrozumiałem. Jest dźwięk, czy go nie ma? Kiedy jest a kiedy nie i w jakich programach?
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

sovtware

dokładnie to samo miałem napisać lecz się wstrzymałem widzę że nie tylko Ja nie zrozumiałem o co chodzi  :)

szifu20

 Jeśli chodzi o odtwarzacze to youtube a na kompie Exaile. Obraz jest tylko dźwięku nie ma i jeśli chodzi o youtube to filmy odtwarzają się z podwójną prędkością i nie ma dźwięku.

sovtware

próbowałeś może sprawdzić ustawienia dźwięku czasami tak bywa że po instalacji dźwięk jest wyciszony w programach



Ja mam kontrolę dźwięku Pulse Audio jest jeszcze alsa mixer nie wiem jaki Ty masz zainstalowany jak nie działa Tobie na jednym spróbuj zainstalować drugi to powinno pomóc tak przynajmniej myślę
Jeżeli chodzi o Mnie nigdy odkąd zacząłem pracować na Linux ni miałem problemów z dźwiękiem jak i z Kartą wszystko działa
napisz co i jak jak nie zadziała będziemy myśleć dalej co i jak lub ktoś inny pomoże  :)

szifu20

Ok. Poradziłem sobie z tym problemem wszystko działa.

szifu20

Mam pytanie odnośnie gier. Zainstalowałem Heroes i po pewnym czasie zawiesza mi się gra i muszę z resetować lapka i nie zapisuje mi gry. Czy ktoś wie o co chodzi??

Zobacz najnowsze wiadomości na forum