Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Linux Mint 18 KDE Problem z kopiowaniem plików na telefon.

Zaczęty przez mett616, Sierpień 04, 2017, 10:55:54 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mett616

Witam, jestem nowym użytkownikiem Minta i mam problem z kopiowaniem plików na telefon i inne urządzenia zewnętrzne. Po próbie przeniesienia występuje błąd: "Brak dostępu. Nie można pisać do." Próbowałem różnych sposobów z różnych for ale nic nie skutkuje... Nie wiem jak nadać uprawnienia dla katalogu karty pamięci telefonu. Nie mam już pomysłu na rozwiązanie. Z góry dziękuję za pomoc.


Oczkins92

Spróbuj wejść na Dolphina (menedżera plików) jako root i wtedy.Kiedyś miałem problem ze swoją Nokią Asha z kopioweaniem plików.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

mett616

Próbowałem tego rozwiązania jako pierwszego i nie pomogło. Dzieje się to samo co opisałem na górze. W poprzedniej edycji Minta nie miałem takiego problemu na takim samym sprzęcie.

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

mett616

#4
Również próbowałem i występuje komunikat, że nie odnaleziono polecenia "kdesu"... Kiedy wpisuję w terminalu komndę "sudo dolphin" otwiera mi się nowe okno ale bez katalogów i z komunikatem jak niżej na zdjęciu:


robson75

#5
No i wtedy kliknij na samsunga z boku.
A jeżeli to nic nie da to proponował bym Tobie otworzyć Synaptic-a i doinstalować pakiet kdesu.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Zobacz najnowsze wiadomości na forum