Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

SparkyLinux 2.1 „Eris” Ultra Edition” - propozycja do następnego wydania Ultra

Zaczęty przez sovtware, Maj 27, 2013, 07:07:11 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

W następnej wersji bardzo proszę o skupienie się o trzy programy których jest brak i zapewne początkujący mieli by ułatwienie więc tak na dzień dzisiejszy Terminal  LXTerminal ponieważ jak każdy wie już na XTerm nie można skopiować i wkleić żadnego polecenia że stronki tylko wpisywać ręcznie i podstawowej rzeczy której nie ma Kalkulatora polecam znakomity program jak galculator ze środowiska LXDE i program BootUp-Manager jedyny to ustawienia programów które mają się automatycznie uruchamiać że startem systemu

w tej chwili z mojej strony wszystko

sovtware

Jeszcze jedna rzecz która polecam zrobić by nie było problemów przy aktualizacji aby nie instalowało Nam Gnome deskop i nautilusa

skasować Menedrzera Update Ja miałem taki problem w Mate tu na OpenBox też wykasowałem Menadrzera i problem znikł wszystko jest ok nie instaluje mi nie potrzebnych pakietów tylko aktualizuje pliki i instaluje zależności a lepiej coś wykasować niż po aktualizacji kasować to czego nie chcemy to druga rzecz którą zauważyłem



dokładnie do skasowania



update-notifier i pozostałości które Nam synpatic pokazuje

sovtware

Witam nie wiem czy Ty pavroo lub któryś z chłopaków testując OpenBox zauważyliście że nie zawsze pokazuje się ikona dźwięku na panelu górnym myślałem że to kwestia aktualizacji lecz już troszku pracuję na tym środowisku i nic się nie zmienia to można jakoś naprawić czy to faktycznie błąd który będzie naprawiony w nowym wydaniu Sparky z tym pulpitem graficznym ?



Tutaj pokażę screen jak to wygląda :



http://img266.imageshack.us/img266/3447/2013060813706845061280x.png" alt="2013060813706845061280x.png" class="bbcode_img" />



teraz nie mam pewności czy inne rzeczy prawidłowo działają :(

pavroo

Sprawdź czy ikona załaduje się ręcznie wpisując w terminalu polecenie:

Code:

volumeicon &


Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sovtware

z tym poleceniem wszystko działa dzięki :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum