Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Zapomniane hasło

Zaczęty przez kamil354, Kwiecień 12, 2012, 11:31:45 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kamil354

Witam.



Chciałem tylko zgłosić , że nie działa opcja z ustawieniem nowego hasła (przynajmniej u mnie). Gdy klikam w link , który przenosi mnie na waszą stronę , to pisze "Przepraszmy , ten klucz nie wydaje się być prawidłowy". Udało mi się jednak wygrzebać pierwszego maila , którego dostałem po rejestracji i w ten sposób się zalogowałem.



Pozdrawiam.

pavroo

#1
Witaj.

Właśnie sprawdziłem i wszystko działa prawidłowo.

Możliwe, że była to chwilowa niedyspozycja.

Pozdrawiam
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

kamil354

#2
Z ciekawości sprawdziłem i u mnie dalej nie działa. Może mam coś nie tak z systemem , od czasu do czasu wywala mi dość długa lista błędów , a na końcu pisze "Panic occured , switching back to the text console".



A żeby nie otwierać nowego tematu , to zamiast pliku "Sabayon 8 CoreCDX amd64 CD 549MB" ściąga się xfce.iso.md5.

Pozdrawiam > http://linuxiarze.pl/download_sabayon/" class="bbcode_url">Click

pavroo

#3
Link Sabayon poprawiłem, dzięki.

Jeśli zapomnisz hasła i nie będziesz mógł go odzyskać to wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy. Zresetuję hasło i wyślę Ci nowe na adres e-mail, który użyłeś podczas rejestracji.

Pozdrawiam
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sofiajoe

Try a different browser. I have no problems, I use Iceweasel, Opera and Chromium. The length of the password changed on three characters and was accepted.
We are the leading the world in *Link Removed* best certkiller gre and *Link Removed*

HieronimDWed

mam mały problem, a mianowicie prowadzę stronę internetową jednostki na serwerze związku i niestety "zgubiłem" hasło do panelu administracyjnego, mniejsza o to w jaki sposób. Ktoś może mi powiedzieć jak odzyskać to hasło lub uzyskać nowe?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

pavroo

Napisz do administratora serwera, aby zresetował Twoje hasło i przysłał nowe.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum