Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Skanowanie pod Linuksem

Zaczęty przez izywec, Wrzesień 06, 2015, 03:59:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

izywec

Miałem dość Windows'a i podjąłem decyzję o przejściu na Linuksa. Zainstalowałem sobie Xubuntu. Problemów specjalnych nie mam choć co nieco muszę pokombinować.
Problem mam następujący: Mam skaner Microtek'a  ScanMaker 3800 . Jak wynika z moich poszukiwań tenże skaner nie jest Linuksowy i nie ma oprogramowania na niego /przynajmniej ja w sieci nie znalazłem/ pod Linuksa. Może pomożecie w tej sprawie? Jak na razie muszę skanować na innym komputerze pod Windows'em albo wyrzucić skaner. Nie radźcie mnie abym doinstalował równolegle okienka bo ich nie chcę oglądać. Dość już mam zabawy ze zmianami systemów za które muszę cięgiem płacić oraz kupować antywirusy. Zmian tych już przeżyłem dosyć bo zaczynałem z DOS'em.

Armalat


izywec

Niestety jak na razie nie mogę sobie poradzić. Na tej stronie owszem są sterowniki ale pod Windows'a. Zaczynam szukać niedrogiego skanera płaskiego A4 współpracującego z Linuks'ami.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum