Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Zainstalowanie drukarki brother DCP 7030

Zaczęty przez Masterpc18, Sierpień 07, 2015, 01:23:00 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Masterpc18

Witajcie chciałem dzisiaj zainstalować drukarkę na systemie rosa marathon 2012 i pojawił mi się mały problem gdy wchodzę w drukowanie dodaj drukarkę wykrywa mi brother ale gdy chcę zainstalować sterowniki to nie ma modelu DCP 7030 najbliższy jest DCP 7025 ale na tych sterach nie działa :( szukałem w internecie pliku ppd żeby móc wgrać sterowniki podczas dodawania drukarki ale takowych nie znalazłem. Byłbym wdzięczny gdybyście mi pomogli :) pierwszy raz mam styczność z linuxem :/

Albedo 0.64

Witaj. Też jestem posiadaczem drukarki Brother (model DCP-J105) ale mam blade pojęcie o systemie Rosa. Sterowniki możesz pobrać ze strony Brothera  http://support.brother.com/g/b/downloadtop.aspx?c=pl&lang=pl&prod=dcp7025_eu_as  W Debianie sterowniki te wymagają uprawnień root do uruchomienia, można je uruchamiać za pomocą polecenia su lub dodać użytkownika do grup lp i lpadmin, u ciebie może być podobnie. Pozdrawiam.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum