Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z Wi-Fi

Zaczęty przez nathy, Styczeń 28, 2012, 07:15:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Albedo 0.64

#15
Po wprowadzeniu poprawek przez pavroo w wersji rc1d ineternet śmiga przez wifi i przez GSM na modemie E156G. Testowałem w trybie live bo instalacja na dysku mi się nie udała ale to już inna sprawa.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

pavroo

#16
W wersji rc1d skupiłem się na możliwie największej liczbie testów i kombinacji. Pewnie coś niedopatrzyłem. Oficjalna wersja 1.0 rc1 EN i PL działa po instalacji prawidłowo. Właśnie obydwie zainstalowałem na dysku.  
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

MoroS

#17
Postaram się do poniedziałku (jutro Wielkanoc, więc może być ciężko) przetestować na kartach, którymi dysponuję (tak, jak już Pawłowi napisałem):

- Broadcom 4322, ale tutaj nie spodziewam się, że zadziała, bo to jedna z tych kart, które nie działają ze standardowymi modułami jądra b43 i b44 (potrzebny będzie tutaj moduł binarny od Broadcom);

- Intel Centrino Wireless-N 1030 (podobna sytuacja, ale jest bardziej dostępny w Debianie);

- TP-Link WN422G (chipset Atheros, więc moduł ath9k powinien zadziałać);
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie, których jeszcze nie umiemy wykonać. ;)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum