Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z zainstalowaniem SparkyLinux „Annagerman

Zaczęty przez lukasz, Luty 06, 2015, 02:07:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Max Vanach

też chciałem mieć sparky'ego ale pierwsze co nie widział wifi na live czyli po wgraniu też by nie widział no i po którejś próbie instalacji nie pamiętam ile ich było ale naprawdę duuużo, zainstalował się wkońcu poprawnie, podczas pierwszego uruchomienia system tzn nie doszło do niego gdyż grub go najzwyczajniej nie widział wyskoczył mi tylko czarny ekran z napisem <grub resume>. po tym się poddałem i zainstalowałem robolinuxa ale z nim jest wpip problemów więc jak ktoś wie jak rozwiązać powyższe problemy to byłbym bardzo wdzięczny...

pavroo

Wifi możesz aktywować w ten sam sposób jak to zrobiłeś na RoboLinux.
Jeśli masz problem z instalacją, spróbuj starszego instalatora (tylko maszyny z BIOS), który można uruchomić w systemie Live:
sudo sparkylinux-installer gui
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum