Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Zgłaszanie błędów Netrunner15

Zaczęty przez zyrol81, Luty 21, 2015, 09:00:06 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zyrol81

Witam
Gdzie można zgłaszać błędy w działaniu netrunnera15? Mam zainstalowaną nową wersję i kilka błędów mogę zgłosić. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć oficjalnej strony developerów projektu. Niestety aż tak biegły w angielskim nie jestem, aby pisać po angielsku. znacie więc jakąś oficjalną polską stronę projektu lub e-mail do polskich twórców systemu?

Pozdrawiam.

darekradzan


zyrol81

No niby tak, ale jak wspomniałem - angielskiego niezbyt umiem. Potrzebuję dobić się do polskich administratorów systemu, aby zgłosic im wszelkie nieprawidłowe działanie systemu.

darekradzan

netrunner jest niemiecka dystrybucja , jesli napiszesz jakie zauwazyles bledy - w j.polskim , to podejrzewam ze to tez nic nie przeszkadza , a jesli szukasz deweloperow tej dystrybucji z Polski , to popytaj na ich forum , wiem ze jesli chodzi o netrunner rolling to jednym z dystry. jest (na pewno byl ) nasz krajan o imieniu Leszek , co do wersji opartej na kubuntu to niestety nie wiem , podejrzewam jednak ze "rzucisz" temat na forum netrunnera i zaraz bedziesz mial jakis odzew , pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum