Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z instalacją

Zaczęty przez jacek789456, Luty 05, 2015, 03:26:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

darekradzan

nic z tych rzeczy bym nie instalowal , ani ubu , ani xubu , ale takie jest tylko moje zdanie

jacek789456

Cytat: darekradzan w Luty 06, 2015, 12:13:57 PM
nic z tych rzeczy bym nie instalowal , ani ubu , ani xubu , ale takie jest tylko moje zdanie

a dlaczego ?

darekradzan

Bo uwazam ze sa przeladowane  niepotrzebnymi programami , nie sa stabilne , mocno obciazajace system , w ogole przereklamowane , czesto wystepuja w nich problemy , ktore nie sa spotykane w innych dystrybucjach , klopoty z aktualizacja do wyzszych wersji , wysypuja sie dosc czesto

jacek789456

no to jak mam mieć takie problemy to ja spowrotem instaluje windowsa

darekradzan


Albedo 0.64

#50
Panowie, komunikat 'grub install/dev/mapper/nvidia_ibfdeeda' nie powiodło się.błąd krytyczny' wskazuje wyraźnie na sterownik karty graficznej. W tym przypadku należy uruchomić system live w trybie 'safe mode' a po zainstalowaniu systemu doinstalować sterowniki nvidia odpowiednie do posiadanej karty. Nie ma konieczności wydzielania partycji boot a na root wystarczy 10 GB. SWAP powinien mieć rozmiar równy lub większy niż posiadany RAM. Pavroo dawno to opisał  bardzo dokładnie, najpierw trzeba trochę poczytać a potem instalować. Pozdrawiam.
p.s. Xubuntu to dobry wybór, możesz się zainteresować również Mint 17 XFCE lub MATE.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum