Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Enligtenment

Zaczęty przez nathy, Luty 13, 2012, 03:54:04 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nathy

Witam

Jaki jest powod dość miernego działania E17 w PCLOS?Doinstalowanie task-enlightenment w najnowszym PCLOS to jakaś kompletna porażka-manager ciągle się zacinał lub działał z kilkusekundowym opóźnieniem co uniemozliwiało pracę z systemem.Jak doinstalować E17 by funkcjonowało bez zarzutu?

Dzięki..

siamer

#1
witam.

moze wlasnie problemem jest e17 a nie java ? nie wiem czy e17 nawet jest w dalszym ciagu oficialnie wspierany przez pclosa bo nie widze tej wersji na stronie glownej... tutaj za duzo nie pomoge bo nigdy nie uzywalem...

pozdrawiam...

nathy

#2
Sama Java szwankowała jeszcze przed instalacją E17, którego zupełnie nie polecam na PCLOSIE..W innych dystrybucjach Enlightenment działał bez problemu..Za to najnowszy Zen Mini (Gnome)-bez zarzutu.Jednak tu juz daruję sobie oświecenie..Dzięki,pozdrawiam

siamer

#3
ja uzywam ZEN-mini i u mnie java dziala ok... a probowales przeinstalowac pakiety od javy (przez synaptic) ? moze to cos pomoc...



pozdrawiam...

Zobacz najnowsze wiadomości na forum