Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

zorin wersja pl

Zaczęty przez brzydalq, Listopad 12, 2014, 01:04:05 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

brzydalq

Witam serdecznie, mam krotkie pytanie czy z seri ZORIN jest wersja PL bo niegdzie nie moge znalesc a chce przejsc z windowsa jako uzytkownik poczatkujacy , a z tego co wiem to chyba z tej wersji zorin jest najlepsze łagodne przejscie ??

pavroo

Witaj
Wersji PL nie ma, lecz podczas instalacji powinna być możliwość wyboru domyślnego języka PL.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

painlust

Jak w każdym systemie Ubuntowym oprócz oczywiście Cubuntu :P wybieramy język przy instalacji.

alusiekk

Po instalacji trzeba jeszcze doinstalować polski pakiet językowy.

brzydalq

dzieki za odp, a tak wogole to prawda ze takie "łagodne przejscie" z windows to wlasnie na wersje zorin - ktos moze testowal ?

alusiekk

Miałem ten system ale nie przypadł mi do gustu.Na początek spróbuj ,minta, albo polski remix ubuntu.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum