Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

EndeavourOS

Zaczęty przez sovtware, Listopad 23, 2023, 08:24:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

złe informacje na temat dystrybucji prośba o aktualizacje

https://linuxiarze.pl/download_endeavour/

tutaj więcej informacji



pavroo

Nie ma żadnego błędu.
Poza tym, informacje źródłowe znajdują się na stronie projektu, a nie na jakimś kanale youtube.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

linux4ever

Cytat: pavroo w Listopad 23, 2023, 09:55:10 PMNie ma żadnego błędu.
Poza tym, informacje źródłowe znajdują się na stronie projektu, a nie na jakimś kanale youtube.

To prawda ale dokumentacja się zmienia a większość ludzi nie lubi jej czytać zatem zostaje video do obejrzenia.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

PomPom

Do kanału Świat Linuxa zalecam podchodzić z przymrużeniem oka i nie postować go jako źródło informacji. Autor leci z translatora - to źle.

Wideo jest w tym przypadku omówieniem, a nie źródłem, więc nie zastępuje strony wcale i nie powiedziałbym, ze zostaje wideo do obejrzenia.
myk byle jak jako tako

sovtware





i to są ważne informacje dla nowicjusza ?







tak xfce desktop nie wygląda :)

nikt mi nie powie że nie czytam stron projektu

ale już nie ważne dziękuję

PomPom

W sumie słusznie zwracasz uwagę, chociaż jej nie zwróciłeś, tylko dałeś nie ten link i 26 minut chłopa gadającego o tym, co tam myśli. Może by wyłapał z tego filmiku coś więcej (albo jakąś bzdurę z translatora), ale też szanujmy czas pavroo i jak chcemy pomóc, to nakierowujmy gdzie jest problem.

Ja bym zmienił kategorię na coś innego niż początkujący, bo ten system dla początkujących nie jest.
myk byle jak jako tako

pavroo

Zmienili pulpit na KDE.
Trzeba było tak od razu, zamiast wklejać film.
Poprawione, dzięki.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum