Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

K3b nie nagrywa Audio CD

Zaczęty przez lars233, Październik 04, 2014, 11:21:11 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pavroo

Na przykład: *buntu, Mint, openSUSE, Manjaro...
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

lars233

OK spróbuję zainstalować coś innego. Najbardziej zależałoby mi na stabilności i niezawodności. Komputer służy tylko do surfowania po internecie, oglądania filmów, słuchania muzyki,nagrywania płyt  i drukowania dokumentów. W gry nie gram.

darekradzan

@lars233
polecam Ci Solydxk , masz do wyboru xfce albo kde , oparty na Debian testing , uzywałem sterowniki , aplikacje wszystko dziala w jak najlepszym porzadku , w miare szybki , naprawde do Twoich potrzeb uwazam ze sprawdzi sie idealnie , solydx=pulpit xfce , solydk=pulpit kde , masz tu link do strony , pozdrawiam
http://solydxk.com/

P.s system ten , j.w , jest stabilny

lars233

Już sciągnąłem Mint 17 Cinnamon i zainstaluję go w weekend. Jak coś nie będzie działać to spróbuję tego Solydxk. Dzięki za porady.

lars233

Dopiero w ten weekend będę brał się za instalację Mint 17 Cinnamon. Chciałbym sam poustawiać partycje. Doradźcie mi jakie wielkości partycji poustawiać i jaki system plików wybrać. Mój laptop ma 2GB RAM, 500GB dysk twardy i procesor Intel Core Duo 2,53GHz.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum