Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

nowy sparky 3.5.1 E19

Zaczęty przez radzanek, Październik 10, 2014, 12:29:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

radzanek

pavroo , uwazam ze wykonaliscie ogrom wspanialej roboty , system dziala plynnie , w ogole co tu sie rozpisywac  -wielka 5+ , polecam wszystkim, aby tak dalej

P.s chcialem dodac komentarz na stronie liniuxiarze.pl , ale nie chce mi system pozwolic , dostaje informacje , ze strona ta zawiera wiele przekierowan , czy jakos tak , moze napisz jak mogl bym ten komentarz dodac , bo uwazam ze warto , ze praca Wasza na to zasluguje , pozdrawiam

pavroo

Wielkie dzięki.
Enlightenment i zmiany w libglib "trzymały" mnie przy życiu przez ostatnie dwa tygodnie.
Sprawdź koment teraz, powinno zadziałać.
Pozdrawiam
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

darekradzan

niestety  pavroo , sprawdzalem wczoraj , dzis z dwa razy i za nic nie można komentarza didac , bede jeszcze probowal , nie wiem czego jest to wina

basil

Спасибо  :) Ночью качнул и запустил в Live - симпатично!
Как мой интерФиг исправится буду ставить  ;)

basil

Поставил-попробовал = ВЕСЬМА признателен Автору!
...
Однако есть "запятые":
1) весьма неудобно, что изначально нет Pcmanfm...
2) команда ping доступна лишь root'у  :( лечится: "ping: icmp open socket: Operation not permitted нужна помощь
chmod +s ping"
3) мне не-приглянулась lxpanel -заменил на tint2 - она прозрачна и удобна в настройке !
...
Внешне это получилось: http://clip2net.com/s/jfeOSU

Еще раз СПАСИБО и всех благ!

Zobacz najnowsze wiadomości na forum