Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Brak dostępu do innych dysków z aplikacji

Zaczęty przez hybri, Maj 03, 2024, 04:51:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hybri

Szukam już od dłuższego czasu ale brak informacji na ten temat.

Jak zrobić aby Deluge miał dostęp do innych dysków zewnętrznych czy też pozostałych partycji na dysku oprócz lokalizacji home?

Załączam zrzut o co chodzi.





linux4ever

"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

hybri

*linux4ever, mało konkretna pomoc ponieważ mało precyzuje.
Dodam że używam wersji standalone nie thin clinet

robson75

A czy próbowałeś z innym klientem Bittorrent ? Ja na ten przykład, od dłuższego czasu używam qBittorrent i zero problemów.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

hybri

zasadniczo odpuszczam temat bo widzę że średnio rozumiem i kolejne problemy z konfiguracją. dzięki za pomoc

CDeB

#5
To co widzisz w oknie programu, czyli "computer", to główny system plików. Klikając na niego masz dostęp do wszystkich katalogów i dysków w systemie. Dyski i inne partycje powinny być podpięte w katalogu: /media/'nazwa użytkownika'/'nazwa partycji'. Generalnie dyski i inne partycje powinny być najpierw zamontowane. Najprostszą metodą jest zamontować je tak, by były możliwe do eksploracji w menadżerze plików.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum