Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pdf-y

Zaczęty przez MSki, Grudzień 31, 2023, 05:54:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MSki

Czy Forum umożliwia wklejanie plików w formacie pdf ?

Pytam nie bez przyczyny, gdyż szykuję mały torturial o tym, w jaki sposób zrobić pendrive z Ventoy-em i na tak przygotowany nośnik wkleić pliki ISO różnych systemów, aby w następstwie można było je instalować na dysku.
I w trakcie prac okazało się, że taki torturial będzie 3-etapowy, a co za tym idzie, nie będzie jednak taki mały jak sądziłem, bo oprócz treści będzie zawierał również zdjęcia.
Wobec powyższego, najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość wklejania na Forum uprzednio opracowanych pdf-ów, co znacznie ułatwiło by (nie tylko mnie), publikowanie w obszerniejszej formie czegokolwiek w przyszłości.
Jeśli istnieje uzasadniona potrzeba, to część mojej pracy mogę już udostępnić Administratorowi Forum, celem weryfikacji i akceptacji.

Szczęśliwego Nowego 2024 Roku dla Administracji, Moderacji i Użytkowników Forum.   

PomPom

Musisz wrzucić na zewnętrzny hosting, ale najlepiej, żebyś spróbował to zmieścić w poście/kilku. Nie mam nic wspólnego z prowadzeniem tej strony, ale wiem jak to działa i mogę powiedzieć, że udostępnianie wrzucania plików PDF może szybko wyczerpać miejsce i transfer na hostingu.

Może pavroo rozważy wrzucenie czegoś twojego na główną?
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum