Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja-> Przywitaj się. Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" będą usuwane.

Autor Wątek: Moje propozycje odnośnie strony  (Przeczytany 25000 razy)

Offline Xalven

Odp: Moje propozycje odnośnie strony
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2014, 12:23:43 pm »
1.Fajnie by było coś zrobic z aktywnością na forum,bo troche mało się dzieje.

2.Przydał by się może dział pordadniki lub coś tego typu działało by to na zasadzie takiej ze każdy z nas miał by szanse napisać poradnik lub coś tego tupu a załoga by te które są akceptowalne podklejała dawała do innego działu,sam bym może popisał i chętnie też poczytał np: zawsze mam problem z instalacja sterowników od nvidi...

To takie moje pomysły do przemyślenia.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 12:23:43 pm wysłana przez 1022 »

Offline pavroo

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 08, 2014, 10:58:38 pm »
Dodałem nowy dział do forum : Społeczność -> Porady internautów.

Pomysł jest dobry, wiele osób może na tym skorzystać.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 10:58:38 pm wysłana przez 2 »
Nic nie jest tak proste, jak się wydaje.
Danielle Steel

Offline Kornelo98PL

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 11, 2014, 08:26:09 pm »
Ktoś, kto zamieści kilkadziesiąt wypowiedzi - bez względu na ich wartość merytoryczną - otrzymuje etykiete "Doświadczony pingwin". A dajmy na to, spec programista zamieści trzy wpisy - zostaje "Młodszym pingwinem"

Czy to nie śmieszne (dziecinne)? Nie wystarczyłoby podawać np. "Aktywność: 10 postów" ?

Nie każdy programista jest linuxiarzem :-), wiem z doświadczenia.

Offline jhoney

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 15, 2019, 01:08:16 pm »
left panel has been constructed in such a way that learning about Linux takes place in the right order: First steps -> what is linux, distribution overview, download, burning, etc. Next are the installation guides for each distribution. Next tools, programs and others. It seems to me that this arrangement of chapters is clear. You don't have to start the overview if you know which distribution you want to install. If you do not know this, the natural solution is to start learning Linux from the very beginning, that is from "First Steps".

When it comes to distribution distribution, I will probably surprise you here. I get e-mails with suggestions for adding more distributions to the review, because they are so interesting that they should be here. Many people are not limited to basic distributions, but they test or use a lot of other modifications of the basic ones on a daily basis.

I can't add a link to Chrome OS Linux because it is not created by hexxeh based on the ChromiumOS source code. It is built using SUSE Studio and it is included in the description. There is a separate entry for ChromiumOS in the "Independent Distribution" section.

Best regards