Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Co zamiast Fedory?

Zaczęty przez alieno, Listopad 08, 2023, 03:18:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Wracasz do Fedory z Gnome a nie umiesz formatować dysku pod Debianem które wcale trudne nie jest ...

alieno

Nie wszystkie instalatory są dla mnie przyjazne. Domyślny sposób formatowania na Fedorze mi pasuje. Ubuntu, Mint i kilka innych umiem, ale nie których nie mogę rozkminić.

PomPom

Cytat: linux4ever w Grudzień 02, 2023, 03:46:40 PMZobacz neptune os to na KDE bazuje na  debianie 12 bookworm i siduction KDE na debianie 13 trixie.
Nie i nie. Nie powinien sobie mieszać kolejnymi remiksami tego samego. A Siduction to remix Debiana sid. Nazywanie teraz Debiana testing 13 też trochę nie na miejscu, bo właściwie ten system z właściwą 13stką będzie miał wspólną tylko nazwę.
myk byle jak jako tako

macpales

możę sombrerro albo inne nakrycie głowy

MSki

Skoro się aż tak "refleksyjne zrobiło", że padła propozycja
Cytat: macpales w Grudzień 03, 2023, 09:07:01 AMmożę sombrerro albo inne nakrycie głowy
..to ja ze swej strony polecę obejrzenie poniższego materiału filmowego*, który uznaję nie za konkurencyjny, a za umożliwiający uzupełnienie części wiedzy, która nie powinna nikomu zaszkodzić..
https://www.youtube.com/watch?v=euZDnLbBf9o
..można nawet powiedzieć, że ta wiedza powinna być wciąż rozszerzana i aktualizowana, aby pomóc w wyborze instalowanego "dziś", jak i w przyszłości któregoś z distr.

*nie jestem w żaden sposób związany z tym portalem.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum