Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Jaki linux, do 4 programow, potrzebna pomoc

Zaczęty przez arsen12, Lipiec 15, 2014, 02:47:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

arsen12

Witam

Potrzeba mi pomocy gdyz probowalem juz z paroma dystrybucjami ale nie umiem sobie poradzic zeby te 4 programy zainstalowac na jednym, gdy pytalem na specjalnych forach dystrybucji tez ciezko z odpowiedzia i wgl masakra a potrzeba mi linuxa, 3 programow na nich i jestem 100% szczesliwy ^^ A wiec potrzebuje zainstalowac i zeby dobrze dzialal Fl studio, przez wine jest dosc latwo, w drugiej kolejnosci Asio, w trzeciej sterowniki amd, najnowsze dla mojej karty amd hd, i eve online, zeby tez w miare dobrze gry na nim chodzily.pozdrawiam

pavroo

Witaj
Nie wszystkie programy windowsowe można zainstalować pod Linuksem.
Jeśli nie masz problemu z instalacją FL studio za pośrednictwem Wine, to jeden problem masz z głowy.
Asio można zainstalować  używając wineasio: sourceforge.net/projects/wineasio/files
Zobacz również sposób instalacji wineasio: www.davehayes.org/2007/04/27/howto-reaper-on-ubuntu-linux-with-wineasio
Najnowsze sterowniki graficzne amd zainstalujesz w większości dystrybucji, np. z paczki od producenta support.amd.com/en-us/download
EVE online - w tym przypadku chyba nie da rady - możesz jedynie próbować przez Wine.
Jak dystrybucja?
Polecam Ubuntu, Linux Mint lub ich pochodne na początek.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum